Погода

вологість:
тиск:
вітер:
вологість:
тиск:
вітер:
вологість:
тиск:
вітер:
вологість:
тиск:
вітер:

3 комментария:

  1. 8 січня відзначається Собор Пресвятої Богородиці. У народі цей день називали Бабині каші. По каші і погоду передбачали на найближчий час: якщо каша в печі рум'яниться - на сніг. Якщо до цього часу земля ще добре не промерзла, то літом соку не дасть, тобто врожай буде не дуже хорошим. Спостерігали у цей день за сонцем і за птахами: якщо біля сонця з'являлась світла смуга, це передбачало сніг. Якщо синиця зранку пищить - бути морозу вночі, а якщо галки і ворони влаштували безперервний ґвалт - бути снігопаду і заметілі.

    ОтветитьУдалить
  2. 9 січня вшановується пам'ять святого апостола первомученика і архідиякона Стефана, який проповідував у Єрусалимі слово Боже, підкріплюючи істинність своїх слів знаменнями і чудесами. Наші пращури помітили, якщо в цей день сніг валиться з неба великими пластівцями, то в найближчому майбутньому потрібно від погоди очікувати негоди і відлиги.

    ОтветитьУдалить
  3. Весь день в Гвардейском было облачно. Утром начался снег, который после полудня ослабел, но он будет продолжать идти до позднего вечера.

    ОтветитьУдалить

Популярное